wspólny sukces

Wspólnie projektujemy wspaniałe przestrzenie.

Jesteśmy Krakowskim studio projektowania wnętrz. Naszą specjalizacją są meble kuchenne jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tych pomieszczeń. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doskonale wsłuchać się w potrzeby naszych klientów i spełnić wszystkie ich oczekiwania, niezależnie od stopnia zaawansowania projektu oraz skali produkcji.

NIEOGRANICZONY WYBÓR

Każdy ma swoje potrzeby, które z pewnością jesteśmy w stanie zrealizować.

Atlas Kuchnie to mnogość wzorów i kolorów, dzięki którym możemy tworzyć najbardziej wysublimowane i niestandardowe bryły meblowe. Z pomocą naszych specjalistów, pomożemy stworzyć aranżaceję, która nada niepowtarzalny klimat centrum Twojego domu – kuchni.

Dlaczego nasze kuchnie są tak wyjątkowe?

1

Funkcjonalność

Nasze projekty charakteryzują się wyjątkową użytecznościa aby codzienne przygotowanie posiłków było nie tylko przyjemne ale również szybkie i bezproblemowe.

2

Design

Kuchnia bez smaku nie brzmi apetycznie. Na szczęście w naszej firmie trzymamy rękę na pulsie, by nasze wzory i kolory były zgodne z najnowszymi trendami lub odwoływały się do klasycznych, ponadczasowych modeli.

3

Najwyższa jakość

Dużo uwagi poświęcamy aby nasze kuchnie były wykonane perfekcyjnie w każdym calu dzięki czemu gwarantujemy doskonały wygląd oraz wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Możesz nam zaufać

Współpraca z naszym studio to nie tylko piękne projekty. Gwarantujemy między innymi:

Terminowość

Cenimy sobie Twój czas dlatego wszystkie nasze realizacje szczegółowyo planujemy i trzymamy się wyznaczonego harmonogramu dając Ci pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i terminowo.

Wieloletnia gwarancja

Najwyższa jakość produktów obliguje nas do udzielania pisemnej (5-letniej) gwarancji oraz pełnej opieki posprzedażowej w całym okresie użytkowania kuchni.

Markowe wyposażenie

Do produkcji naszych kuchni wykorzystujemy wyłącznie podzespoły renomowanych producentów. Wszystko po to zapewnić Ci najwyższą jakość i komfort użytkowania.