Wyposażenie przestrzeni kuchennej

Czym była by kuchnia bez wyposażenia dodatkowego. Projektując nasze rozwiązania mamy na względzie wiele elementów, które determinują finalny kształt i wygląd pomieszczenia oraz rzutują na jego ergonomię. Dzięki bogatemu zapleczu, możemy oferować niemal każdy typ wyposażenia podstawowego oraz dodatkowego.

Fronty meblowe

Front to pierwszy element kuchni, który rzuca się w oczy. Jego odpowiedni dobór stanowi o finalnym wyglądzie całej zabudowy kuchennej. Oferujemy nimal każdy dostępny na rynku rodzaj frontów poczynając od lakierowanych oraz fornirowanych a kończąc na frontach ryflowanych, witrynowych oraz naturalnym drewnie.

Wyposażenie szafek

Piękna wizualnie kuchnia to połowa sukcesu, jednak niemniej ważne jest jej wnętrze, które stanowi o ergonomii magazynowania. Wśród oferowanych produktów znajdują się wszystkie niezbędne systemy takie jak obrotnice, cargo, magic corner, systemy podblatowe oraz wiele innych.

Sprzęt AGD

Czym byłaby kuchnie bez odpowiedniego wyposażenia dodatkowego. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę urządzeń od piekarników po najnowocześniejsze ekspresy do kawy. Wszystko to oczywiście pochodzi od renomowanych i sprawdzonych producentów AGD gwarantując Ci długie i bezproblemowe użytkowanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Koniecznie odwiedź nasz salon stacjonarny luk skontaktuj się z nami zdalnie.